Camping Chałupy 3

Lubisz aktywny wypoczynek i sporty wodne?
Nie mogłeś trafić lepiej. Na terenie pola namiotowego Chałupy 3 znajdziesz bogatą ofertę szkół wodno-sportowych.
Do wyboru obozy grupowe oraz zajęcia indywidualne, więc zarówno młodsi jak i starsi amatorzy wodnych szaleństw znajdą tu coś dla siebie.
Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Ci maksimum zadowolenia z pobieranych lekcji.

KiteZoneTravel - Igor Czernik

KiteZoneTravel to pierwsza w kraju szkoła kitesurfingu z licencjami międzynarodowymi, działająca na polu namiotowym Chałupy 3 od 1999 roku. Została założona przez Igora Czernika, Mistrza Polski w tej dyscyplinie.
Doświadczona karda instruktorów oraz najnowszy sprzęt zapewniają bezpieczeństwo i zadowolenie podczas nauki. Brak wiatru nie jest dla nas przeszkodą, organizujemy wtedy szkolenia na wake boardzie.

Przyjazna atmosfera panująca w szkole oraz program Ford Cup dla VIP-ów sprawiają, że w naszej bazie spotkać można licznych gości ze środowiska sportowego, aktorów, polityków, prezenterów i dziennikarzy oraz innych artystów. KiteZoneTravel to miejsce, w którym również Ty poczujesz się doskonale i rozwiniesz swoje umiejętności.

To nowoczesna szkoła kitesurfingu ciesząca się popularnością zarówno wśród grup jak i klientów indywidualnych. Działamy codziennie, od 29 kwietnia do 15 września, od godziny 9:30 do zmierzchu, a nawet później. Znajdziesz nas tuż przy Zatoce Puckiej i "kite łączce", w lewym rogu Chałupy 3. Po sezonie możesz wyjechać z nami szukać kitesurfingowych przygód np. do Egiptu, Brazylii, Sardynii, na Rodos, Filipiny, czy Fuertaventurę.

Nasze lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, która w połączeniu z najnowszym sprzętem światowej klasy firmy F-ONE daje 100% satysfakcji z kursu kitesurfingu.
Nad bezpieczeństwem podczas nauki pływania czuwa dodatkowo sternik motorowodny z asekurującą motorówką.

Już od 8 sezonów jesteśmy z Wami na Półwyspie Helskim (Chałupy 3). Przez te wszystkie lata zapewnialiśmy niezapomniane wrażenia podczas nauki pływania na desce. Doświadczeni instruktorzy oraz profesjonalny sprzęt najlepszych marek zapewniają efektywność szkoleń i zadowolenie wszystkich sympatyków sportów wodnych.

Jeśli szukasz fachowej pomocy przy doborze sprzętu oraz odzieży skorzystaj z oferty naszego sklepu locales.pl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku sprzętów sportowych wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz u nas. Nawet najbardziej wymagający klienci będą usatysfakcjonowani. Posiadamy produkty firm takich jak: NEIL PRYDE, GUN SAILS, DAKINE, CABRIHNA, NAISH SAILS i inne.

Od 24 lat prowadzimy szkołę sportów wodnych na Półwyspie Helskim a od 23 lat na polu namiotowym Chałupy 3. Zaczynaliśmy od kursów i lekcji windsurfingu, później wprowadziliśmy kursy katamaranowe i kitowe. W tym roku dla najmłodszych żeglarzy przygotowaliśmy kursy na popularnych Optymistach.

Baza Bo Sportu znajduje się w centralnej części pola namiotowego - po lewej stronie mola.
Wszystkich Państwa - Entuzjastów sportów wodnych zapraszam!
Maciej Boszko

Camping Chałupy 3
 

Copyright (C) 2015 by Pole namiotowe Chałupy 3.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona wykonana przez
Strony internetowe Webla.pl

 
Camping Chałupy 3

Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.